header

Výsadba Stromů s Capgemini a Dino School

Datum

24 duben 2024

Počet stromů

800

Druh stromů

dub, buk, habr

Lokalita

Kašovice

Tato výsadba stromů se nesla v trochu netradičním duchu, a to hlavně díky energii a nadšení 45 dětí ze školy Dino School. Ale samozřejmě jsme na dětech nenechali všechnu tu práci a přidala se k nim i parta od Capgemini.

Děti jsme vzali na procházku lesem, což se jim velmi líbilo, i když na některých byla 800 metrů lesa trochu moc dlouhá cesta. Po příchodu k našemu ohništi jsme všechny seznámili s tím, kdo jsme a jak se sází stromy, a pak jsme se přemístili na "místo činu".

Děti jsme rozdělili do dvou skupin: jedna sázela stromy, zatímco druhá uklízela větve. Úklid se dětem velmi chytl a bavil je ještě víc než samotné sázení stromů. Tým Capgemini si sázání stromů také užil a šlo jim to rychle a od ruky! Určitě to bylo malou růžovou pomocnicí, která na ně hezky dohlížela.

Když byla plocha vysázena a les uklizený, odměnili jsme se zaslouženými buřty. Děti i tým Capgemini si opékali, sdíleli své svačiny i zážitky a společně jsme si ikonicky povídali u ohně. Richard nám pak navíc přinesl nanuky, což bylo skvělé osvěžení a mnohé z nás to hodně potěšilo.

Po zasloužené siestě s dětmi jsme se vydali na procházku lesem, zatímco tým Capgemini dokončil poslední stromky. Poté jsme si rozdali medaile a hurá domů s vyčištěnou myslí a unaveným tělem!

 

Společnými silami jsme dokázali vysadit 800 nových stromků a vyčistit velkou část lesa. To je práce, na kterou můžeme být opravdu hrdí!

Určitě vás zajímá, jak taková výsadba probíhá, že jo? Tak čtěte:
Pár dní před výsadbou vám pošleme přesné místo, kde se sejdeme. Sraz je obvykle v 9. V lese vám povíme něco o pozemku a majiteli, ať jste v obraze a zasvětíme vás do tajů sázení stromků. Během dne si společně opečeme buřty. A se západem slunce odcházíme unavení, špinaví a šťastní domů... :)

Přibalte si do batohu

Budeme pro vás mít


Tak zvesela do toho a půl je hotovo. :)

PŘIHLASTE SE NA VÝSADBU

Kapacita

100%
0
Lokalita, sázení
Aktuální kapacita Zobrazené Aktuální kapacita počítá už i s vámi.
Celková kapacita
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
+420
Hledat
  Kolik vás přijde? *
  1 (max. 1 znaků)
  Věk
  Pohlaví*
  Muž
  Žena
  Děti vezměte určitě s sebou, ale nezapočítávejte je do celkového počtu.
  Chci se zapojit

  Chcete se příště přidat?

  Sázíme vždy na podzim a na jaře. Mrkněte na stránku s výsadbami, zda jsou právě teď otevřené nějaké termíny a pokud ne, přihlaste se na čekací listinu a my se včas ozveme!