header

Teambuilding v lese s Warner Bros. Discovery

Datum

22 duben 2024

Počet stromů

450

Druh stromů

lípa, dub, buk, habr

Lokalita

Kašovice

Hned na začátek jsme začali vtipem: "Už jsme zjistili, proč Voldemort měl tak malej nos... půlku mu vzal Richard." A takhle začal náš úžasný den s Warner Bros. Discovery! Skvělá parta lidí a super nálada byly od samého začátku naším průvodcem.

Po vtipné úvodní poznámce jsme se pustili do sázení. Při sázení jsme si povídali o aktuálních trendech z filmového světa a dozvěděli se o nově vzniklé platformě Warner-tv.

Práce hotovo! Vysázeli jsme skvělých 450 stromů! Ted si zasloužíme samozřejmě odměnu. Naučili jsme se nový způsob nařezávání špekáčků, které jsme si pak hezky propečené vychutnali u ohně. Každému chutnaly a s plnými a spokojenými břichy jsme se s úsměvem na tváři vydali domů.

Děkujeme všem za účast a skvělou spolupráci při této nezapomenutelné akci! Doufáme, že jsme společně nejen zanechali stopu v přírodě, ale i v srdcích. 

Určitě vás zajímá, jak taková výsadba probíhá, že jo? Tak čtěte:
Pár dní před výsadbou vám pošleme přesné místo, kde se sejdeme. Sraz je obvykle v 9. V lese vám povíme něco o pozemku a majiteli, ať jste v obraze a zasvětíme vás do tajů sázení stromků. Během dne si společně opečeme buřty. A se západem slunce odcházíme unavení, špinaví a šťastní domů... :)

Přibalte si do batohu

Budeme pro vás mít


Tak zvesela do toho a půl je hotovo. :)

PŘIHLASTE SE NA VÝSADBU

Kapacita

100%
0
Lokalita, sázení
Aktuální kapacita Zobrazené Aktuální kapacita počítá už i s vámi.
Celková kapacita
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
+420
Hledat
  Kolik vás přijde? *
  1 (max. 1 znaků)
  Věk
  Pohlaví*
  Muž
  Žena
  Děti vezměte určitě s sebou, ale nezapočítávejte je do celkového počtu.
  Chci se zapojit

  Chcete se příště přidat?

  Sázíme vždy na podzim a na jaře. Mrkněte na stránku s výsadbami, zda jsou právě teď otevřené nějaké termíny a pokud ne, přihlaste se na čekací listinu a my se včas ozveme!