header

Teambuilding v lese REFA Group s.r.o.

Datum

29 duben 2024

Počet stromů

400

Druh stromů

třešeň, buk, dub

Lokalita

Kašovice

Společnost REFA Group s.r.o. je skvělým příkladem odpovědného přístupu k planetě. Z každé prodané nemovitosti dávají částku na výsadbu stromů, a my jsme rádi, že jim můžeme projektu pomoct.

Na našem teambuildingu v lese se sešli lidé skoro z každého kouta světa - Azerbajdžánu, Maroka, Česka, Ukrajiny. Různorodost lidí přispěla k jedinečné atmosféře a skvělé náladě.

Všichni se samozřejmě těšili na zasloužené špekáčky, ale bez práce nejsou koláče přece! Hned po úvodním slovu jsme se pustili do sázení stromů. Během sázení jsme se nejenom dobře bavili, ale také jsme se dozvěděli spoustu nových informací, i my ze Sázíme Česko! Například jsme lépe poznali práci v realitní kanceláři.

Motivace odměně v podobě špekáčků byla velká a to se projevilo i na výsledku. Během krátké doby jsme společnými silami vysadili 400 stromů! Po náročné, ale zábavné práci jsme se všichni společně přesunuli k ohni, kde jsme si vychutnali zasloužené špekáčky a sdíleli své zážitky.

S plnými břichy a vyvětranými myšlenkami jsme se všichni v dobré náladě rozešli domů. Děkujeme všem za skvělou spolupráci a pěkně odvedenou práci!

Určitě vás zajímá, jak taková výsadba probíhá, že jo? Tak čtěte:
Pár dní před výsadbou vám pošleme přesné místo, kde se sejdeme. Sraz je obvykle v 9. V lese vám povíme něco o pozemku a majiteli, ať jste v obraze a zasvětíme vás do tajů sázení stromků. Během dne si společně opečeme buřty. A se západem slunce odcházíme unavení, špinaví a šťastní domů... :)

Přibalte si do batohu

Budeme pro vás mít


Tak zvesela do toho a půl je hotovo. :)

PŘIHLASTE SE NA VÝSADBU

Kapacita

100%
0
Lokalita, sázení
Aktuální kapacita Zobrazené Aktuální kapacita počítá už i s vámi.
Celková kapacita
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
+420
Hledat
  Kolik vás přijde? *
  1 (max. 1 znaků)
  Věk
  Pohlaví*
  Muž
  Žena
  Děti vezměte určitě s sebou, ale nezapočítávejte je do celkového počtu.
  Chci se zapojit

  Chcete se příště přidat?

  Sázíme vždy na podzim a na jaře. Mrkněte na stránku s výsadbami, zda jsou právě teď otevřené nějaké termíny a pokud ne, přihlaste se na čekací listinu a my se včas ozveme!