header

Teambuilding s Hilton a Dálnička.cz

Datum

10 duben 2024

Počet stromů

500

Druh stromů

habr, lípa, dub

Lokalita

Kašovice

Hilton a Dálnička.cz v lese 

Tentokrát jsme se spojili se skvělými partnery z Hilton Prague Old Town a Dálnička.cz, abychom společně udělali něco skvělého pro naše okolí.

Den začal zajímavě, když jsme se vydali do lesa a hned po cestě začalo pršet. Ale víš co? To nás vůbec neodradilo! Jakmile jsme dorazili na místo, kde jsme měli začít s výsadbou, slunce se náhle vykouklo z mraků a osvítilo náš den.

Po krátkém představení naší firmy a co vlastně děláme, jsme se pustili do akce. Richard se postaral o školení našich nových pomocníků z Hilton Prague Old Town a ukázal jim, jak správně sázet stromy. A co se stalo potom? Práce nám šla od ruky a naše spolupráce byla skvělá!

Následně se k nám připojila parta z Dálnička.cz. Společně jsme pokračovali v práci a brzy jsme vytvořili skvělý tým, který sází stromy jako profíci. Jakmile jsme potřebovali malou přestávku, dopřáli jsme si horký svařák a krátký odpočinek.

Ale nenechali jsme se zastavit! Po chvíli relaxace jsme se vrátili k práci a díky slunečnému počasí jsme dokončili naši práci. A co si zasloužíme po tak dobře odvedené práci? Samozřejmě, dobrý buřt a společnost skvělých lidí!

S úsměvem na tváři a plnými břichy jsme se rozloučili a vydali se na cestu domů. No ale určitě tě zajíma, kolik jsme toho vysázeli, že jo? Zvládli jsme vysadit skvělých 500 stromů, které budou připomínat naše spojení a naši snahu o lepší a zelenější budoucnost!

Určitě vás zajímá, jak taková výsadba probíhá, že jo? Tak čtěte:
Pár dní před výsadbou vám pošleme přesné místo, kde se sejdeme. Sraz je obvykle v 9. V lese vám povíme něco o pozemku a majiteli, ať jste v obraze a zasvětíme vás do tajů sázení stromků. Během dne si společně opečeme buřty. A se západem slunce odcházíme unavení, špinaví a šťastní domů... :)

Přibalte si do batohu

Budeme pro vás mít


Tak zvesela do toho a půl je hotovo. :)

PŘIHLASTE SE NA VÝSADBU

Kapacita

100%
0
Lokalita, sázení
Aktuální kapacita Zobrazené Aktuální kapacita počítá už i s vámi.
Celková kapacita
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
+420
Hledat
  Kolik vás přijde? *
  1 (max. 1 znaků)
  Věk
  Pohlaví*
  Muž
  Žena
  Děti vezměte určitě s sebou, ale nezapočítávejte je do celkového počtu.
  Chci se zapojit

  Chcete se příště přidat?

  Sázíme vždy na podzim a na jaře. Mrkněte na stránku s výsadbami, zda jsou právě teď otevřené nějaké termíny a pokud ne, přihlaste se na čekací listinu a my se včas ozveme!