header

Teambuilding v lese s Amundi

Datum

26 duben 2024

Počet stromů

450

Druh stromů

dub, buk, lípa

Lokalita

Kašovice

V sobotu jsme se sešli s týmem z Amundi, který má nejen skvělý smysl pro humor, ale také pozitivní vztah k přírodě. Bylo úžasné vidět, jak jsme se dokázali bavit a zároveň pracovat pro dobrou věc.

Nezapomněli jsme ani na tradiční hruškovici, která nám dodala energii pro práci. A právě investice Amundi směřují také do přírody, což nám dávalo smysl a motivaci pro naši činnost. Diskutovali jsme o tom, že práce v Amundi není pouze o investování. Je to mnohem širší spektrum činností, které přispívají k ochraně přírody a udržitelnosti.


Naše pracovní odpoledne jsme zakončili výbornými špekáčky, které si mnozí ještě opepřili podle své chuti. Při tom jsme se vzpomínali na naše dětství strávené v přírodě a uvědomovali si, jak je pobyt venku důležitý a příjemný. Během práce jsme si také udělali menší incident, kdy jsme zlomili jeden sazák, to nás dobře pobavilo. Nakonec jsme společně dosadili 450 nových stromů, což byl skvělý výsledek!

Děkujeme týmu z Amundi za skvělou spolupráci a příjemně strávený den v lese. Ať naše vysazené stromy rostou a šíří krásu přírody!

Určitě vás zajímá, jak taková výsadba probíhá, že jo? Tak čtěte:
Pár dní před výsadbou vám pošleme přesné místo, kde se sejdeme. Sraz je obvykle v 9. V lese vám povíme něco o pozemku a majiteli, ať jste v obraze a zasvětíme vás do tajů sázení stromků. Během dne si společně opečeme buřty. A se západem slunce odcházíme unavení, špinaví a šťastní domů... :)

Přibalte si do batohu

Budeme pro vás mít


Tak zvesela do toho a půl je hotovo. :)

PŘIHLASTE SE NA VÝSADBU

Kapacita

100%
0
Lokalita, sázení
Aktuální kapacita Zobrazené Aktuální kapacita počítá už i s vámi.
Celková kapacita
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
+420
Hledat
  Kolik vás přijde? *
  1 (max. 1 znaků)
  Věk
  Pohlaví*
  Muž
  Žena
  Děti vezměte určitě s sebou, ale nezapočítávejte je do celkového počtu.
  Chci se zapojit

  Chcete se příště přidat?

  Sázíme vždy na podzim a na jaře. Mrkněte na stránku s výsadbami, zda jsou právě teď otevřené nějaké termíny a pokud ne, přihlaste se na čekací listinu a my se včas ozveme!